Підтримали змагання з мотоспорту

 Нещодавно біля шахти «Тернівська» ПАО «ДТЕК Павлоградвугілля» (Дніпропетровська область)проходив чемпіонат і Кубок України із мотокросу. Вболівали й долучилися до організації змагань і молоді активісти первинки Незалежної профспілки гірників України шахти «Тернівська».


 Трасу у балці біля шахти готували до змагань близько двох місяців. Вона тут особлива й унікальна, бо складається з природних насипів, характеризується крутими спусками і підйомами, дуже швидкісна.

Для Тернівки відкриття траси і проведення перегонів стало важливою подією. Подивитися на спортивне дійство прийшло багато містян. У перегонах взяли участь мотогонщики зівсієї України – містКиєва, Дніпра,  Харкова, Бобринця, Олександрії, Полтави, Запоріжжя, Мирнограда,  Покровська, Добропілля, Марганця та інших. Вони виступали на мотоциклах із колясками, брали участь у масових заїздах на двоколісних кросових залізних конях та показували карколомні трюки. Наймолодшими гонщиками стали хлопчик і дівчинка шести і семи років, анайстаршим – 58-річний спортсмен, який виступив у категорії «мотоцикли з колясками».

На узбіччі одного із відрізків траси можна було побачити прапор Незалежної профспілки гірників України – змагання фінансово й організаційно підтримали Обласне об’єднання НПГУ Західного Донбасу та первинка НПГУ шахти «Тернівська». Активну участь у цьому брали молоді члени незалежної профспілки.

«Ми дуже раді, що у нашому місті відбуваються такі спортивні змагання національного рівня, - розповів голова Молодіжного комітету ППО НПГУ шахти «Тернівська» Денис Город. – Наш комітет вирішив підтримати захід, бо намагається брати активну участь у житті міста, пропагує здоровий спосіб життя та закликає молодь займатися спортом. Такі події дають змогупопуляризувати і нашу незалежну профспілку, яка бореться за справедливість і дотримання трудових прав. Сподіваюсь, у Тернівці стане більше спортивних заходів, якіми готові підтримувати». 

14522230 1788765751396798 1853713371 o

 


KONV ILO 600X80 NPGU 

ohrana truda gl21
VSTUPIT
 
 
 
 
 
proekt trudovovgo baner 2
sozda32
 
 podpiskaASPEKT 1      iloenc
 
  • logo kvpu
  • partn2
  • partn3
  • partn4
  • npgu ternovka
  • partn2
  • minigwiki
  • logo bezramok youtube
  • derggirnagl