«Усі необхідні від уряду рішення буде ухвалено», - пообіцяв прем’єр гірникам ДП «Львіввугілля»

Прем’єр-міністр Володимир Гройсман сьогодні, 12 червня, зустрівся із гірниками ДП «Львіввугілля», профспілківцями, керівництвом Львівської області та міста Червонограда, повідомляє «Урядовий портал». Приводом для зустрічі стала непроста ситуація на підприємстві, де зростає заборгованість із заробітної плати, не відвантажується продукція, а на деяких шахтах зупинено видобуток через непорозуміння з керівництвом копалень. Все це змушує простих робітників або шукати додаткового заробітку, або виїжджати на заробітки до сусідньої Польщі, або влаштовувати гучні акції протесту.

«Я відгукнувся на пропозицію зустрітися. Мені важливо обговорити проблеми, з’ясувати їхні причини і зробити так, аби не допускати їх у майбутньому», – сказав Володимир Гройсман.

Шахтарі підтвердили інформацію глави уряду про те, що вугілля, яке виробляють шахти ДП «Львіввугілля», має закуповувати державний холдинг «Центренерго», який наразі перебуває в управлінні Фонду державного майна України (ФДМУ). Але закупівлі не відбуваються. Саме тому копальні не мають обігових коштів і можливості оплачувати працю гірників та персоналу шахт. Під час зустрічі Прем’єр-міністр дав доручення міністру енергетики та вугільної промисловості Ігорю Насалику, а також керівництву ФДМУ розблокувати закупівлі і зробити вугілля державних копалень пріоритетним для державних енергокомпаній. Одночасно він дав доручення Держаудитслужбі провести перевірку формування собівартості вугілля на державних шахтах і спростував всі чутки про можливу приватизацію прибуткових шахт об’єднання.

Окремо глава уряду зупинився на питанні призначення керівництва шахт і загалом підприємства. Вже завтра подання на відповідні посади мають бути обговорені, а люди – призначені. Причому ключовий критерій відбору – довіра шахтарів.

«Є ДП «Львіввугілля», є його керівництво. Воно має організувати роботу так, аби шахтар прийшов, відпрацював зміну, отримав зарплату – і все. Тож треба визначити керівника, якому довіряють, – сказав Володимир Гройсман. – Я ставлю це питання на контроль. Ситуацію в ДП «Львіввугілля» треба вирішити на системній основі. Приклад Червонограда може стати показовим».

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить


KONV ILO 600X80 NPGU 

ohrana truda gl21
VSTUPIT
 
 
 
 
 
proekt trudovovgo baner 2
sozda32
 
 podpiskaASPEKT 1      iloenc
 
  • logo kvpu
  • partn2
  • partn3
  • partn4
  • npgu ternovka
  • partn2
  • minigwiki
  • logo bezramok youtube
  • derggirnagl