Обговорили поточний стан справ на вугледобувних підприємствах регіону

У Регіональному об’єднанні Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда Львівської області відбулося засідання Ради голів місцевих первинних осередків. Участь у ньому також взяли перший заступник голови Львівської обласної державної адміністрації Ростислав Замлинський, т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, головний бухгалтер держпідприємства Тарас Бабій, керівники відокремлених і допоміжних підприємств ДП «Львіввугілля». Вів засідання голова РО НПГУ Віталій Оніжук.


 

Присутні обговорили поточний стан справ на вугледобувних підприємствах регіону, проблеми зі збутом продукції та несвоєчасним розрахунком за неї. Підіймалися також питання своєчасної виплати зарплати, залучення інвестицій та оздоровлення гірників у ОЛК «Ровесник» ДП «Львіввугілля».

Членів НПГУ Червонограда турбує також міське сміттєзвалище, розташоване поблизу шахти «Великомостівська» ДП «Львіввугілля».

«Наближається літо і там знову стоятиме страшенний сморід, яким змушені будуть дихати не тільки працівники, зайняті на поверхні, а й ті, хто трудиться під землею, адже у головний вентилятор провітрювання теж затягує отруйні випари, - зауважив Віталій Оніжук. – Ми скерували відповідне звернення до міського голови Червонограда Андрія Залівського, керівників Львівської облдержадміністрації та обласної ради. Якщо нічого не вирішиться, люди готові вдаватися до радикальних дій».

Віталій Оніжук також розповів про поїздку до Києва, де він із лідером первинки НПГУ шахти «Межирічанська» ДП «Львіввугілля» Василем Лесняком вирішували нагальні питання, які турбують працівників держпідприємства. Результатом перемовин стала виплата заборгованості із зарплати за грудень 2017 року.

Перший заступник голови ЛОДА Ростислав Замлинський запевнив профспілкових лідерів, що голова Львівської ОДА Олег Синютка тримає ці питання на особистому контролі й сприятиме їх вирішенню у владних кабінетах країни.

d8133fe8b5933594698b20331fea7c64 XL

Ігор ЙОСИПІВ

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить


KONV ILO 600X80 NPGU 

ohrana truda gl21
VSTUPIT
 
 
 
 
 
proekt trudovovgo baner 2
sozda32
 
 podpiskaASPEKT 1      iloenc
 
  • logo kvpu
  • partn2
  • partn3
  • partn4
  • npgu ternovka
  • partn2
  • minigwiki
  • logo bezramok youtube
  • derggirnagl