Голодування гірників у Міненерговугілля триває

У приміщенні Міністерства енергетики і вугільної промисловості триває протестна акція шахтарів ДП «Селидіввугілля», які ще увечері 21 лютого оголосили безстрокове голодування. Увесь цей час керівництво відомства вдає, що нібито нічого не відбувається і відверто ігнорує людей, які зважилися на такий відчайдушний крок. 


 

Вихідними заступник голови Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Наталія Левицька та очільник Вільної профспілки медичних працівників України Олег Панасенко відвідали гірників, перевірили стан їхнього здоров'я та надали тим, хто потребував, медичну допомогу. За їх словами, високий кров'яний тиск зафіксовано у голови місцевої організації НПГУ міст Селидового та Новогродівки Віктора Трифонова та голови первинки  НПГУ шахти «Курахівська» Олексія Сороки.

28235626 184335988842319 2359200791291359600 o

Учора приблизно о 15:30 значно погіршився стан здоров'я голови первинної профспілкової організації НПГУ шахти «Україна» Івана Чукова та гірничого робітника очисного вибою Андрія Буромського, після чого було прийнято рішення відправити їх додому, щоб уникнути ще серйозніших наслідків. Про це на своїй сторінці у Facebook повідомив голова Конфедерації вільних профспілок України та Незалежної профспілки гірників України Михайло Волинець. Окрім того, він розповів, що протестувальники страждають ще й від холоду, адже приміщення Міненерговугілля не опалюється. «Є певна межа страждань, - зазначив Михайло Волинець. – Так ось ті, хто зараз голодують у міністерстві, її вже досягли. Люди не тільки вже шосту добу нічого не їдять, а ще й мерзнуть. Додайте до цього й те, що скільки днів поспіль вони перебувають в одному й тому ж одязі, адже, їдучи до Києва, вони запасного із собою не брали, бо попервах не думали. Що доведеться вдаватися до такого радикального кроку, як голодування. Як сироїд, який кілька разів практикував відмову від їжі на деякий час, можу сказати, що це досить серйозне випробування для організму, яке потребує неабияких внутрішніх сил і волі. Шахтарі, які зважилися на такий вчинок, безумовно, заслуговують щирої поваги і найтепліших слів дружньої підтримки від усієї нашої профспілкової сім’ї».

28423806 184335982175653 4159490312064538093 o

Варто назвати усіх учасників протестної акції: голова Місцевої організації НПГУ міст Селідового і Новогродівки Віктор Трифонов, голова первинки НПГУ шахти «Котляревська» Таїсія Кравцова, прохідник цієї ж шахти Олександр Сливний, голова первинки НПГУ шахти «1/3 Новогродівська» Сергій Павлов, прохідник цієї ж шахти Олександр Крицький, голова первинки НПГУ шахти «Курахівська» Олексій Сорока, гірничий робітник очисного вибою цієї ж шахти Григорій Півник. До вчорашнього дня разом з ними голодували голова первинки НПГУ шахти «Україна» Іван Чуков та гірничий робітник очисного вибою цієї ж шахти Андрій Буромський.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить


KONV ILO 600X80 NPGU 

ohrana truda gl21
VSTUPIT
 
 
 
 
 
proekt trudovovgo baner 2
sozda32
 
 podpiskaASPEKT 1      iloenc
 
  • logo kvpu
  • partn2
  • partn3
  • partn4
  • npgu ternovka
  • partn2
  • minigwiki
  • logo bezramok youtube
  • derggirnagl