Профспілківці Червонограда побували в зоні АТО

Чергову поїздку в зону АТО, де українські бійці мужньо стоять на захисті території своєї країни, організували Регіональне об’єднання Незалежної профспілки гірників України міста Червонограда (голова Віталій Оніжук) та Громадське формування «Червоноградська Самооборона» (керівник Василь Турко).

- Обопільне рішення, ми прийняли 25 грудня 2017 року, - розпочав розмову Віталій Оніжук. – Цього разу наш маршрут проліг на Донеччину, в місто Авдіївку, що за декілька кілометрів від лінії розмежування. Дорога, а це тисячу чотириста кілометрів, була нелегкою, але, на щастя, обійшлося без прикрих інцидентів. Туди ми їхали до своїх побратимів у 25-ту окрему повітряно-десантну бригаду, а також - у батальйон УНСО. Воїнам передали автомобіль марки «Москвич 412», продукти харчування, гумові чоботи, які вкрай необхідні воїнам у плюсову температуру, тактичні окуляри, теплі шкарпетки, консервацію тощо.

- Та, напевне, найбільше нас чекали діти із дитячого будинку, що в місті Покровську Донецької області, - продовжив розмову профспілковий лідер. – Туди ми завернули, після того, як нас не пропустили в Авдіївку, бо вже був вечір, а у місті - комендантська година. У сиротинець приїхали вночі. Малеча нас зачекалася. Ми їм привезли подарунки від наших спілчан, а також від учнів та педагогічного колективу Червоноградської загальноосвітньої школи №8 (директор Світлана Кукоба). Вони для нас приготували колядки та щедрівки. Незважаючи на втому від далекої дороги, ми довго спілкувалися із дітьми, у яких оця безглузда війна забрала найдорожче – рідних. Мене це найбільше розчулило, адже в мене теж підростає син.

Під час кількаденного перебування на Сході України, Віталій Оніжук поспілкувався із бійцями, зустрівся зі своїм товаришем з позивним «Грузія». Від командування привіз подяку та привітання із Новим роком та Різдвом Христовим для багатотисячного колективу шахтарів ДП «Львіввугілля».

Голова РО НПГУ м.Червонограда стверджує, що незабаром із профспілковим активом планує чергову поїздку на східні рубежі. І додає: потрібно пам’ятати про те, що завдяки допомозі кожного з нас наші військові отримують не тільки матеріальну, а й моральну підтримку, а це - запорука перемоги над ворогом.

Ігор ЙОСИПІВ

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить


KONV ILO 600X80 NPGU 

ohrana truda gl21
VSTUPIT
 
 
 
 
 
proekt trudovovgo baner 2
sozda32
 
 podpiskaASPEKT 1      iloenc
 
  • logo kvpu
  • partn2
  • partn3
  • partn4
  • npgu ternovka
  • partn2
  • minigwiki
  • logo bezramok youtube
  • derggirnagl