У Червонограді профспілківців навчали конкретним справам

Протягом двох днів на Львівщині проходив семінар на тему: «Діяльність первинної профспілкової організації у сфері охорони праці на підприємстві», організований з ініціативи Регіонального відділення Незалежної профспілки гірників України м. Червонограда. У ньому взяли участь голови первинних та місцевих осередків Незалежної профспілки гірників України вугледобувних підприємств Львівщини, Волині, Дніпропетровщини та Донбасу. 


Зі вступним словом до учасників заходу звернувся голова НПГУ Михайло Волинець. Він відзначив загалом задовільну роботу шахт ДП «Львіввугілля» й керівництва підприємства забезпечити власними коштами працівників засобами індивідуального захисту, однак не міг не висловити й свого занепокоєння станом охорони праці та техніки безпеки.

Першого дня на семінарі також виступили т.в.о. генерального директора ДП «Львіввугілля» Олег Акімов, заступник генерального директора з охорони праці та надзвичайних ситуацій-директор служби Валерій Соколовський, головний технічний інспектор НПГУ Сергій Сименко, начальник Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Львівській області Ігор Луцишин, начальник Червоноградського відділення Управління виконавчої дирекції Фонду соціального страхування у Львівській області Світлана Осінецька, начальник Сокальського об’єднаного управління Пенсійного фонду України Львівської області Світлана Сідельник, голова РО НПГУ м. Червонограда Віталій Оніжук та інші.

Присутнім представникам трудових колективів і головам первинок НПГУ ДП «Львівугілля» та їхнім колегам із Волинської, Донецької та Дніпропетровської областей презентували програму семінару, який покликаний ознайомити із чинним законодавством, що регулює права і обов’язки профспілок у галузі охорони праці, навчити конкретним справам у цій царині – обстеженню робочих місць, розслідуванню нещасних випадків, належному оформленню необхідних документів, роботі над колективним договором, анкетуванню тощо. Та найголовніше – не допустити зростання травматизму, а спільними зусиллями адміністрацій підприємств і профспілок добитися зниження його рівня.

Т.в.о генерального директора держпідприємства Олег Акімов подякував профспілкам за допомогу у вирішенні нагальних питань, зокрема й з охорони праці.

Учасники семінару також мали можливість поспілкуватися один із одним, отримати від фахівців вичерпні відповіді на свої запитання щодо пенсійної реформи, відновлення Списків №1 і №2, обговорити загрози, які містить у собі доопрацьований проект Трудового кодексу, та інші важливі питання, щоб донести їх потім до спілчанам на місцях. 

Другого дня учасники семінару відвідали шахту «Червоноградська» та ПАТ «Львівська вугільна компанія» і поспілкувалися із працівниками, а потім побували на екскурсії Червоноградом.

ФОТО

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить


KONV ILO 600X80 NPGU 

ohrana truda gl21
VSTUPIT
 
 
 
 
 
proekt trudovovgo baner 2
sozda32
 
 podpiskaASPEKT 1      iloenc
 
  • logo kvpu
  • partn2
  • partn3
  • partn4
  • npgu ternovka
  • partn2
  • minigwiki
  • logo bezramok youtube
  • derggirnagl