Конференція трудового колективу ДП «Мирноградвугілля» постановила

На шахтах Державного підприємства «Мирноградвугілля» склалося вкрай тяжке, критичне становище у сфері соціально-економічної і фінансово-господарської діяльності, що потребує прийняття невідкладних заходів для вирішення ряду питань, від яких залежить існування підприємства, продуктивність його роботи, рівень соціальної захищеності його працівників - мешканців міст Мирнограда, Покровська та Покровського району, а, тому, і соціальної напруженості у прифронтовій місцевості, наближеної до лінії розмежування та бойового зіткнення, в якій підприємство розташоване. Про це йдеться у постанові конференції трудового колективу ДП «Мирноградвугілля», шо відбулася нещодавно.  

У документі також зазначається: «Робота ДП «Мирноградвугілля» вкрай важлива для економіки регіону та енергетичної безпеки країни, є джерелом матеріального забезпечення для більш ніж 5 600 робітників та їх родин, запорукою соціального спокою. Упродовж останніх років вугільна галузь не отримує бюджетного фінансування, ДП «Мирноградвугілля», не маючи можливості самостійно забезпечувати на необхідному рівні функціонування виробничих потужностей структурних підрозділів та підприємства в цілому, як слідство, несвоєчасно виплачує заробітну плату робітникам та має значну заборгованість перед бюджетом та цільовими соціальними фондами. Нестабільна робота, відсутність відповідного фінансування державного підприємства призводить до неспроможності оплати по використанню електричної енергії, води, тощо, внаслідок чого постачальники час від часу припиняють відповідне постачання, що призводить до зупинки підприємства».

У постанові наголошується, що не приймаються заходи із забезпечення виконання Програми розвитку підприємства, планового рівня видобутку, збуту вугільної продукції, забезпеченню повною мірою соціально-трудових прав та інтересів працівників. Внаслідок цього, станом на 1 вересня 2017 року, підприємство має кредиторську заборгованість у розмірі 331 747,7 тис.гр..

«Порушення вимог чинного законодавства щодо строків виплати заробітної плати носять регулярний, постійний характер, - акцентується в документі. - На цей час заборгованість із виплати заробітної плати робітникам підприємства склала: за серпень 2017 року - 34 млн грн, за вересень 2017 року - 49 млн грн. Це призводить до зростання заборгованості підприємства до бюджетів та фондів соціального страхування, зокрема Пенсійного фонду, що негативно відображається на питанні врахування пенсійного стажу, необхідного для виходу на пенсію».

Вказується, що за відсутності коштів напередодні осіннє-зимового періоду фактично не провадиться підготовка до нього підприємства. А внаслідок нестабільної роботи його виникла заборгованість із забезпеченням працівників побутовим паливом.

З-поміж іншого конференція трудового колективу постановила:

-  звернутися до депутатів всіх рівней, органів місцевого самоврядування та обласної державної адміністрації щодо підтримки державного бюджетного фінансування вугільної галузі в 2017 - 2018 роках в обсягах, які розраховані профільним міністерством;

- ініціювати проведення спільної зустрічі представників трудового колективу ДП «Мирноградвугілля», органів місцевого самоврядування, депутатів обласної ради, представників Донецької обласної державної адміністрації з Прем'єр-міністром України для вирішення проблемних питань щодо роботи ДП «Мирноградвугілля» та розвитку Мирнограда.

Добавить комментарий


Защитный код
Обновить


KONV ILO 600X80 NPGU 

ohrana truda gl21
VSTUPIT
 
 
 
 
 
proekt trudovovgo baner 2
sozda32
 
 podpiskaASPEKT 1      iloenc
 
  • logo kvpu
  • partn2
  • partn3
  • partn4
  • npgu ternovka
  • partn2
  • minigwiki
  • logo bezramok youtube
  • derggirnagl