У Києві побувала делегація із міста Гірник

Після того, як завдяки Місцевій організації НПГУ міст Селидове і Новогродівка Донецької області, котра відреагувала на звернення батьків і мешканців шахтарського містечка Гірник, стурбованих намірами влади закрити місцеві загальноосвітні школи І-ІІ ступеня №18 та №19, це питання набуло широкого розголосу. Міський голова Віктор Ремізов зустрівся із профспілковими активістами і запевнив, що офіційних документів про закриття шкіл немає.


 82cdc4575b4cb55c0f3c0b126c5d7873 XL

Однак занепокоєння у Гірнику не стихає. Бо уже здійснювалася спроба внести згадане питання до порядку денного сесії міської ради. А тому делегація із шахтарського містечка у складі представників трудових колективів та батьківських комітетів двох шкіл – №18 і №19 – сьогодні прибула до Києва для з’ясування подальшої долі навчальних закладів. Вони зустрілися з головою Конфедерації вільних профспілок України Михайлом Волинцем, директором Європейського комітету профспілок освіти Сьюзен Флокен, а також із посадовцями Міністерства освіти і науки – зокрема заступником міністра Павлом Хобзеєм.

У відомстві їх уважно вислухали і запевнили, що посприяють у створенні робочої групи, яка докладно вивчить обгрунтованість намірів закрити два навчальних заклади, з огляду на те, що середня наповнюваність класів у школах перевищує 25 учнів. Водночас там зауважили, що хоч і розроблено так звану Дорожню карту щодо оптимізації освітніх установ, остаточне рішення про необхідність функціонування чи закриття шкіл та дитячих садків – це прерогатива місцевої влади. Посланці з Донбасу наголошували на тому, що слід враховувати той аспект, що їхнє містечко перебуває у прифронтовій зоні і що «у важкі для країни та кожного із нас часи ми не залишили своєї малої батьківщини».

Загалом делегація з Гірника залишилася задоволеною поїздкою до столиці. «Нам казали: чого ви туди їдете, хто вас там жде? Але ми вдячні, що нас уважно вислухали і поставилися до озвучених нами проблем із розумінням, - розповідає Тетяна Птиця. – Звісно, самим нам було б важко достукатися до високих кабінетів. Тому безмежно вдячні за підтримку і всебічне сприяння Конфедерації вільних профспілок України і особливо її лідеру – Михайлу Яковичу Волинцю. Повертаємося додому з надією на краще».    


KONV ILO 600X80 NPGU 

ohrana truda gl21
VSTUPIT
 
 
 
 
 
proekt trudovovgo baner 2
sozda32
 
 podpiskaASPEKT 1      iloenc
 
  • logo kvpu
  • partn2
  • partn3
  • partn4
  • npgu ternovka
  • partn2
  • minigwiki
  • logo bezramok youtube
  • derggirnagl